CYBEX ATON Q 0-13 KG ANA KUCAĞI TRUE BLUE NAVY (515104112)

Marka : Cybex
İndirim Oranı : %13 İndirim
₺199,80 'den başlayan taksitlerle
ödeme bilgileriiiii kargo ortalı

Aton Q oto koltuğu

Güvenlik dizayn ile buluşuyor

Aton Q, ödüllü grup 0+ Aton ailesinin başarısını devam ettirmektedir. Alman test organizasyonu Stiftung Warentest tarafından yapılan testte (Test 06/2014) 1,6 (iyi) derecesinde mükemmel bir puan almıştır. ISOFIX tabanla takıldığında muhteşem yan darbe koruması nedeniyle ÖAMTC tarafından "iyi" olarak değerlendirildi. Güvenlik ve zararlı madde kategorisinde "çok iyi" derecesi almıştır.

 • Teleskopik Doğrusal Yan Darbe Koruma Sistemi (L.S.P. Sistemi)
 • Koltuk için otomatik yüksekli ayarı
 • Entegre kayış kılavuzlu yüksekliği ayarlanabilir başlık
 • Entegre XXL katlanabilir güneş kanopisi
 • Seyahat sistemi CYBEX ve diğer marka pusetler.

Teleskopik yan koruma sistemi (L.S.P sistemi), yükseklik ayarlı kafalık ve entegre kemer, bebeğe en yüksek seviyede güvenlik ve konfor sunar. Kafa, boyun ve göğüs arasındaki açıyı minimize ederek en düz yatış pozisyonunu sağlar, yeni doğan çok küçük ve prematüre bebekler için solunum zorluklarını ortadan kaldırır. UVP 50+ korumalı ultra boy XXL kanopi, bebeği güneş ışınlarından ve sert rüzgarlardan korur.

L.S.P. SİSTEMİ - Doğrusal Yan Darbe Koruması

L.S.P. SİSTEMİ

Doğrusal Yan Darbe Koruması

Doğrusal Yan Darbe Koruması (L.S.P. Sistemi) yan darbeli kaza durumunda ekstra güvenlik sağlar.

Doğrusal Yan Darbe Koruması (L.S.P. Sistemi) yan darbeli kaza durumunda ortaya çıkan enerjiyi omuz ve kafa koruyucuları aracılığıyla ve bir dizi doğrusal tepki ile sistematik olarak emer. Aynı zamanda, darbeyle ortaya çıkan vücudun kinetik enerjisi çok erken bir safhada emilir ve kafa aktif bir şekilde güvenli konuma yönlendirilir.

Yükseklik ayarlı baş destek ünitesi - Bebeğiniz için ideal yatış pozisyonu

Yükseklik ayarlı baş destek ünitesi

Bebeğiniz için ideal yatış pozisyonu

Mühendislerimizin yeni doğan küçük ve prematüre bebekler için geliştirdiği güvenlik sistemi sayesinde, aracınız seyir halindeyken Aton Q'nun ayarlanabilir baş destek ünitesi ve bebeğin anatomik yapısına uygun ekstra dolgunlaştırılmış oturma ünitesi bebeğiniz için maksimum güvenlik sağlıyor.

Alman doktorlar ve doğum uzmanları ile sıkı bir işbirliği yaparak bebekler için ideal oturma açısını tespit etmek için çok sayıda test yapıldı ve en düz yatma pozisyonunu sağlayan yeni bir fonksiyon geliştirildi. Böylece boğulma riski önemli ölçüde azaltıldı. Ayarlama mekanizması sayesinde büyük çocuklar için de daha fazla alan ve konfor sunuyor.

Bütünleşen katlanabilir XXL güneş kanopisi: - UVP50 + ile mükemmel güneş ve rüzgar koruma

Bütünleşen katlanabilir XXL güneş kanopisi:

UVP50 + ile mükemmel güneş ve rüzgar koruma

Bebeğinizin güneşten ve rüzgardan korunması için mükemmel dizayn. Tente, Avustralya UV50+ koruma standartlarına göre geliştirilmiştir.

Ekstra genişleyebilen koruma ünitesi sayesinde bebeğinizi güneşten olduğu kadar rüzgar ve yağmurdan da koruyabilirsiniz.

Yüksekliği ayarlanabilir kafalık (8 Pozsiyon) - Kolay kullanım ve çocukla büyüyen kusursuz koruma

Yüksekliği ayarlanabilir kafalık (8 Pozsiyon)

Kolay kullanım ve çocukla büyüyen kusursuz koruma

Bütünleşik kemer kızakları ile 8 pozisyonlu yeni başlık, anakucağının benzersiz yan darbe korumasının bir başka yönüdür.

Kemerin yüksekliği başlığın yüksekliğine göre otomatik olarak ayarlanır ve bu da kemerlerin büyük zahmetlerle bağlanıp geri çıkarılmasını geçmişte bırakır. Y-kemer sistemi özellikle çok küçük bebekler için son derece etkili ve rahat bir güvenlik çözümü olarak kendini kanıtlamıştır. Başlığa takılı bulunan yumuşak koltuk dolgusu da aynı zamanda bebeğin kalçasının yüksekliğini ayarlamak için kullanılabilir.

CYBEX SEYAHAT SİSTEMİ - Yerden kazandıran seyahat çözümleri

CYBEX SEYAHAT SİSTEMİ

Yerden kazandıran seyahat çözümleri

CYBEX ana kucakları, CYBEX veya diğer marka bebek arabaları ile zahmetsizce bir seyahat sistemine dönüştürülebilir.

CYBEX ana kucakları basit bir adaptör yardımıyla CYBEX Callisto, Onyx veya Topaz bebek arabaları ile kolayca pratik bir seyahat sistemine çevrilebilir. Bugaboo, Baby Jogger ve Mamas & Papas gibi diğer marka bebek arabaları ile de uyumludurlar. Kısacası CYBEX, ebeveynlere taşınabilirliğin yeni bir boyutunu sunarak şehir hayatı için ya da yoldayken hafif, esnek ve yerden kazandıran seyahat çözümleri sunuyor.

Renkler ve Kumaş - Güvenlik, Tasarım ve Fonksiyonellik

Renkler ve Kumaş

Güvenlik, Tasarım ve Fonksiyonellik

CYBEX'in cezbedici renklere sahip olma geleneğini sürdüren PLATINUM çocuk koltukları iki farklı kumaş seçeneğinde birçok renk olanağı sunar.

Konfor versiyonu: Platinum çocuk koltuklarının yumuşak ve konforlu versiyonu 10 renk kombinasyonu sunar. Artı versiyonu: Artı versiyonu kendine özgü görünümünü kabartma efektli kot benzeri özel, dayanıklı bir kumaştan alır. Bu çocuk koltukları 7 farklı renk seçeneği sunar.

tested by real parents

Kerstin S.: „Aton Q'yu öneriyorum çünkü güzel görünmekle kalmıyor, minikleri güvende ve rahat tutuyor.“

ÖZELLİKLER

 • Enerji emici dış yüzey - Yan darbe koruması ile

  Enerji emici dış yüzey:
  Yan darbe koruması ile

 • Ekstra geniş Y-emniyet kemerleri - Yumuşak kemer ve bel desteği yastıkları ile

  Ekstra geniş Y-emniyet kemerleri:
  Yumuşak kemer ve bel desteği yastıkları ile

Benzer Ürünler
Bu Ürünleri de İnceleyebilirsiniz