Maclaren Volo Dylans Candy Bar (WR1R015102)

Marka : Maclaren
İndirim Oranı : %50 İndirim
₺398,00 'den başlayan taksitlerle
kargo ortalı ödeme bilgileriiiii

Baston pusetin mucidi Maclaren firması kurulduğu 1965 yılından bu yana bebek arabalarına günümüzde de kullanılan sayısız özellikleri kazandırmıştır. Bebek arabalarının modern yaşam tarzımıza ayak uydurmasını sağlayan onca özelliğe öncülük eden İngiliz Maclaren firması 2012 yılında sektörde yepyeni bir dönem başlatıyor, hayatta her şeyden daha değerli bebeklerimizi maksimum güvenlik standartlarıyla koruyor.

Dünya üzerinde geçerli tüm bebek arabası standartlarını (Amerika, Avrupa, İngiltere, Avustralya, Japonya, Singapur, Kanada) bir arada topluyor. Örneğin İngilizlerin alev almaz kumaş standardı, Amerikalıların taşıma kapasitesi standardı, Avustralya’nın bilek emniyet kayışı, Japonların 2 emniyet kilitli 5 nokta emniyet kemeri standardı gibi……

Bebeğiniz sizin kadar bizim içinde çok değerli o yüzden tüm bu standartların hepsini karşılayan tüm Maclaren modellerinde standartlarda dahi olmayan birçok önemli detaylar mevcuttur(Örneğin 0’dan itibaren kullanılan tüm Maclaren’lerde standart olan kaymayı önleyen ayak koruma bariyeri gibi). Siz de 2012 model bir Maclaren aldığınızda bu güven duygusunu tutma kollarını ilk tuttuğunuz an hissedeceksiniz.

Maclaren Dylan Candy Bar

Dünyaca ünlü moda dizaynırı Ralph Lauren’in kızı olan Dylan Lauren’in sahip olduğu dünyanın en büyük şekerleme ve çikolata zinciri olan Dylan Candy Bar için özel dizayn edilmiş bir arabadır.

Şeker gibi bir bebek arabası desek abartmış olmayız….Oturma yeri, tentesi, emniyet kemerleri, hatta yağmurluğu bile tam bir şeker.

Kız ve erkek çocuklara uygun unisex tasarım.

6 aydan itibaren kullanıma uygundur.

Çok hafiftir, sadece 4 kg.

Çift taraflı kullanılabilen 2. Kat kumaşı vardır. Çok şık desen tasarıma sahip her 2 yüzü de yıkanabilir.

2. kat kumaşı kullanmazsanız arabanızın delikli oturağı çocuğunuzun yaz aylarında terlemeden serin rahat ve konforlu seyahat etmesini sağlayacaktır.

Arabanıza 5 saniyede takabileceğiniz arabayla aynı desende üstünde şeker desenleri olan çok şık şeker gibi yağmurluk.

Benzerlerine göre güneşten daha iyi korunması için çok büyük tente ve yine tentenin üstünde şekerler…

Çocuğunuzun bu arabaya aşık olacağından eminiz. Arabanıza nazar boncuğu takmayı unutmayın çünkü kimse bu şeker gibi arabadan gözünü alamayacaktır

Ürün ağırlığı: 4 kg.

Katlanmış Ölçüler:104 x 26 x 17cm

Taşıma Kapasitesi: Eu-15kg. / US-25kg.

Kalite belgeleri: CE- BS 7409 -EN 18888

Kullanım zamanı: 6 aydan itibaren EU (6 ay)

Paket koli içeriği: STANDART AKSESUAR: Arabayı tamamen kaplayan, bebeğinizi yağmur ve sert rüzgardan koruyan desenli yağmurluk + alışveriş filesi

Benzer Ürünler
Bu Ürünleri de İnceleyebilirsiniz