Brevi Nanna Oh Bed Side Crip Beige Bear Star (855/005)

Marka : Brevi
İndirim Oranı : %47 İndirim
Fiyat : ₺1.579,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺829,00(KDV Dahil)
* ₺207,25 'den başlayan taksitlerle
ödeme bilgileriiiii kargo ortalı
Nanna Ohh’un benzerlerinden artı özellikleri
1-     Sallanma özelliği:Ayaklarında bulunan mekanizma sayesinde ister sallanma pozisyonunu açar ister kapatır sabit hale getirebilirsiniz. Bebeğinizi kolayca uyutursunuz ve uyanır gibi olduğunda hemen sallayarak yeniden uykuya dalmasına yardımcı olabilirsiniz.
2-     Omurilik destekli gerçek yatak:Benzer üründe oyun parklarında da bulunan 1 cm’lik bir şilte bulunurken Nanna Ohh yatağınızda 4,5 cm kalınlığında omurilik gelişmesine zarar vermeyecek ne sert ne de yumuşak çok konforlu gerçek bir yatağı vardır.
3-     Saklama Çantası:Benzer ürünlerde beşiği başka bir yere götürmek için bir taşıma çantası yokken Nanna Ohh’un orijinal taşıma çantası mevcuttur.
4-     Made in Italy:Benzer ürünlerin tamamı uzak doğu üretimi iken Nanna Ohh İtalya da yüksek kaliteli ve bebeğiniz için sağlıklı malzemeden üretilmiştir.
Neden Nanna Ohh Kullanmalısınız ?
-Bebeğinize annesinin yanında olduğu hissiyle daha kesintisiz ve kaliteli bir uyku imkanı sağlar.
-Anne de bebeği uyandığında yataktan kalkmadan bebeğine ulaşmanın ve emzirmenin keyfini yaşar. --Işık açmadan bebeğin uykusunu bölünmeden hızlıca bebeğinizi besler sizde uykunuzu bölmemiş olursunuz.
-Bebeğiniz hemen yanınızda olacağı için (SIDS) Ani bebek ölümü sendromu riskinin önüne geçme imkanınız olur. 30 cm yanınızda ki bebeğiniz devamlı güvende olacaktır.
-Evinizin farklı odalarında da rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi kolay montaj ve demontajı sayesinde gittiğiniz yatılı ziyaretlerinize ve tatillerinize de yanınızda rahatlıkla götürebilirsiniz.
Nanna Ohh Teknik Özellikler:
-Nanna Ohh  beşiğinizi bebeğinizin doğduğu ilk günden itibaren 6 aylık olana kadar güvenle kullanabilirsiniz.
-Fermuarlı açılır kapanır bebeğinizi izleyebileceğiniz ve optimum hava sirkülasyonu sağlayan file dokulu bölme.
-Ayaklarında sallanma özelliği vardır.
-Ayaklarında gizli 4 adet küçük tekerlek ev içinde rahatça yer değiştirmenize yardımcı olur.
-Ayaklarında kesinlikle kaymamasını sağlayan kauçuklar mevcuttur.
-Ürünün içerisinde basit bir şilte değil, 4,5 cm kalınlığında rahat ve konforlu bir yatak çıkmaktadır.
-Piyasadaki yatakların tamamında kullanılabilir.
-Katlandığında çok az yer kaplar 94,5*55*19 cm’dir.Katlandığında orijinal taşıma çantası ile dilediğiniz yere yanında götürebilirsiniz.
-6 farklı yükseklik ayarı vardır kolayca ayarlayabilirsiniz.33,5-49,5 cm arası (Ölçülere yatak kalınlığı dahil değildir. (tüm yataklara uyumludur)
-Kumaşı çıkartılabilir ve 30 derecede makinede yıkanabilir. (501 kodlu renk Bianconiglio elde yıkanmalıdır çünkü %100 pamuklu kumaş yapısındadır.
-Her iki tarafta da bağımsız bulunan eğim ayarı ile , bebeğinizi en uygun eğimde yatırabilirsiniz. Bu özelliği bebeğiniz hasta olduğunda daha rahat nefes alması için kullanabilirsiniz.
-Ayaklarla sağlayacağınız eğim sayesinde bebeğiniz daha rahat nefes alır, ve reflu kusma gibi olumsuz durumları azaltabilirsiniz
-EN 130 ve SGS CdC per co-sleepingStandartlarına uygundur.
-Ağırlık : 10.7 Kg
-Yatak dış ölçüsü : 94,5 cm x 69,5 cm x (67-82 cm)
-Yatak iç ölçüsü : 82,5 cm x 49,5 cm x 4,5 cm
-Katlanmış ölçüler 94,5 cm x 55 cm x 19 cm
 
Bu Ürünleri de İnceleyebilirsiniz