Organic Stroller Cleaning Kit (SCK1)

Marka : Buggylove
Fiyat : ₺119,00(KDV Dahil)
₺29,75 'den başlayan taksitlerle
kargo ortalı ödeme bilgileriiiii
BUGGYLOVE ORGANİK TEMİZLİK SETİ  5 adet üründen oluşur.
iMALAT YERLERİ:  USA  VE KANADA
 %100 DOĞAL ÜRÜNLERDEN İMAL EDİLMİŞ BEBEK ARABASI AKSAMLARI VE KUMAŞLARINI TEMİZLEMEK İÇİN KULLANABİLECEĞİNİZ TEMZİLEME SETİ.
TEMİZLEME SETİNİN İÇİNDE BULUNANLAR

ORGANIC STROLLER & CARSEAT FABRIC CLEANER  ORGANiK BEBEK ARABASI  VE ARABA KOLTUĞU KUMAŞI TEMİZLEYİCİ )
Pusetinizin veya araba koltuğunuzun kumaşında meydana gelecek her türlü mama süt güneş yağı gibi lekeleri temizlemek için kullanabilirsiniz.
Kullanımı : lekenin oluştuğu yüzeye sıvıyı  püskürterek mikrofiber bezle kuvvetlice leke kaybolana kadar siliniz.Daha derin bir temizlik için setin içinden çıkan özel lifli fırçayı kullanabilirsiniz.Temiz ve narin kumaşlarda kullanmayınız.Tüm kirli yüzeye eşit olarak kullanınız.
118,3 mL
İçindekiler : %100 PARABEN VE SÜLFAT YOKTUR.
Malzemeler: aqua (saf su), organik çöven otu, hindistan cevizi-betain (sabunlaştırılmış hindistan cevizi yağı), organik zeytinyağı, deniz yosunu özü, deniz tuzu, lavanta çiçekleri, at kuyruğu otu, hamamelis kabuğu, organik guar sakızı, organik bitkisel karışımı, narenciye çekirdeği ekstresi, organik tatlı portakal esansiyel yağlar.


ORGANIC STROLLER FRAME AND ACCESSORY CLEANER (ORGANİK BEBEK ARABASI VE AKSESUARLARI TEMİZLEYİCİ)
Pusetinizin şase metal aksamı tekerleklerini ve aksesuarlarını organik ve güvenli bir şekilde temizlemek ve parlatmak için kullanılır.Sıvıyı iyice çalkalayıp uygulamak istediğiniz
alana direk olarak püskürtünüz.Micro fiber bez ile kurulayınız.

İçindekiler :%100 PAREBEN VE SÜLFAT YOKTUR.
Malzemeler: aqua (saf su), organik çöven otu, hindistan cevizi-betain (sabunlaştırılmış hindistan cevizi yağı), organik zeytinyağı, deniz yosunu özü,deniz tuzu, lavanta çiçekleri, at kuyruğu otu, hamamelis kabuğu, organik guar sakızı, organik bitkisel karışımı, narenciye çekirdeği ekstresi, organik tatlı portakal esansiyel yağı
236,6 mL

ORGANIC STROLLER AND CARSEAT FRESHENING MIST (ORGANİK BEBEK ARABASI VE ARABA KOLTUĞU KÖTÜ KOKU GİDERİCİ)
Pusetinizin ve araba koltuğunun kumaşlarında zamanla oluşan kötü kokuları giderlimesinde yardımcı olur.Kumaş üzerine belirli bir mesafeden iyice çalkalyarak püskürtünüz.

İçindekiler :%100 PAREBEN VE SÜLFAT YOKTUR.
Malzemeler: aqua (saf su) sertifikalı organik kuşburnu, papatya organik, organik aynısafa çiçek, organik dulavratotu, organik aspir yağı, üzüm çekirdeği ekstresi, organik biberiye, Biodinamik avokado yağı, macadamia yağı Biodinamik, organik lavanta, organik lotus fasulye organik bitkisel karışımı sakız, kakadu erik, organik (bitkisel) gliserin, organik dulavratotu kökü ekstresi, organik aloe vera özü, organik jojoba yağı, kına özü, organik lavanta yağı, organik yarpuz yağı, organik çay ağacı yağı, narenciye çekirdeği ekstresi, doğal Avustralya çalı ekstreleri tahıl, alkol, organik biberiye yağı, organik tohum kalça gül yağı, Kanada vahşi kırmızı yonca hazırlanmıştır.
236,6 mL

100% NATURAL STROLLER LUBRICANT (%100 DOĞAL BEBEK ARABASI YAĞI)
Pusetinizin yağlanması gereken yerlerine (tekerlek amartisör yürüyen aksamlardaki yerlere) az bir miktar kullanabilirsiniz.Zamanla oluşan olumsuz sesleri giderir ve pusetinizin daha
rahat kullanımını sağlar.Kullanmadan önce uygulama yapılacak bölgenin temizlenmesi daha iyi sonuç almanızı sağlar.

İçindekiler:
Malzemeler: Diğer terpen hidrokarbonlar ve oksijenli bileşiklerin dengesi ile narenciye yağları, bitkisel yağlar. tamamen doğal kökenli narenciye ve bitkiler tarafından ürütilmiştir.
44mL


MULTI-PURPOSE SCRUB BRUSH ( TEMİZLEME FIRÇASI)
Pusetiniz ve araba SI)koltuğunuz için ulaşılması zor olan alanlara özel tambico fiber den yapılmış fırçayı kullanarak temizliyebilirsiniz.

   
Bu Ürünleri de İnceleyebilirsiniz