Hesabım

Baby Einstein Müzikal Mix 'N Roll 4'in1 Aktivite Yürüteci

Ürün Kodu: 12045
Barkod: 074451120457
2.999,00 TL
Daha Fazla Baby Einstein ürünleri

Baby Einstein Müzikal Mix 'N Roll 4'in1 Aktivite Yürüteci

Dinle! Eğlen! Keşfet! Dans et!

Mix’n Roll bebek aktivite yürüteci bebeğinizle birlikte oturur, ayağa kalkar, dans eder ve keşfeder! Müzikli aktivite merkezinin 4 modunun her biri, bebeğinizi fiziksel ve eğitsel yönlerini geliştirir. Yer oyuncağı olarak kullanıldığında çıkarılabilir panel, geniş bir orkestraya dönüşür. Yürüteç modu, bebek itmeli yürüteç tasarımıyla bebeğin ayakta durma ve gezinme alıştırması yapmasına olanak tanır. Küçük çocuğunuz mobil bir performans için müzik ve ışıklarla birlikte hareket edebilir! Benzersiz bebek ritimleri yaratmak amacıyla tempo ve ses denemeleri yapmak için yaratıcı Masa'da bir DJ istasyonu oluşturabilirsiniz.

Bu çok işlevli oyuncak, küçük yaratıcınızın hayal edebileceği her türlü aktivite için yürümeye başlayan çocuk masası veya aktivite masası olarak da kullanılabilir. 6 - 36 ay arası için ideal olan Musical Mix 'N Roll, harika bir ilk doğum günü için muhteşem seçenektir.

Çağlar boyunca müzikal keşif; Farklı yaş ve aşamalara hitap eden 4 kullanım moduyla bebeklikten yürümeye başlayan çocuğa kadar bebekle birlikte büyür; Walker ve masa modları için yerinde kilitlenebilir.

4 Oyun Modu: Küçük oturan bebekler için yer oyuncak istasyonu; Bebeğinizin hızında hareket eden itmeli yürüteç, tempo ve sesle pratik yapabileceğiniz müzik masası; ve küçük çocuğunuzun hayalini kurduğu her şey için yaratıcı masa.

100'den fazla melodi ve ifadeyle müziği, renkleri ve hayvanları keşfedin; keşfi mükemmel desibelde tutmak için ana ses kontrolü içerir; 4 dil tanıtın: İngilizce, İspanyolca, Fransızca ve Almanca

Kaba motor beceri ve bilişsel gelişimi teşvik eder; bebekler, 1 yaşındakiler ve yeni yürümeye başlayan çocuklar için yaratıcı ve açık uçlu oyun sunar; ömür boyu sürecek bir müzik sevgisinin gelişmesine yardımcı olur

  • 4 farklı modda ayarlanabilir.
  • 4 farklı dilde kullanım imkânı (İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca)
  • 100’den fazla melodi ve müzik içerir.
  • Renkli tasarım ve görseller ile dikkat çekicidir.
  • Kaba motor becerileri ve bilişsel gelişimini yardımcı olur.

Kullanım yaşı: 6- 36 kg

Pil: Evet

Pil Türü: 3AA

Ürün boyutları: 40cmx74cmx50cm

Bakım: Nemli bir bezle silin; havayla kurutun.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.