Hesabım

Bright Starts 4 ü 1 arada Eğitici Oyun Halısı Fiesta Piyano ve Davullu

Ürün Kodu: 12829
Barkod: 074451128293
1.990,00 TL
Daha Fazla Bright Starts ürünleri

Bright Starts'ın 4'in 1 arada Fiesta Piyano ve Davul Eğitici Oyun Halısı

Oyun ve eğlence şimdi başlasın!

Bright Starts'ın 4'in 1 arada Fiesta Piyano ve Davul Eğitici Oyun Halısı ile her şeyi aktivite merkezi seviyesine taşıyın! Bebeğinizin ayak parmaklarının her dokunuşu, oyun zamanı ve bolca keşif için 90'dan fazla şarkıyı, sesi ve sözü başlatır. Piyano tuşları ve bateri seti ile bebeğinizin ayak ritmine göre melodi sunar ve gösteriye ışıklı sunumda eşlik eder. 2 oyuncak barlı gölgelik ve 5 oyuncakla birlikte oynayacak ve keşfedecek alan sayesinde bebeğinizin eğlencesi hiç bitmez.. Bu müzikal aktivite spor salonu, PLAY tuşuna basmanın 4 yolu ile bebeğinizle birlikte büyür: Lay & Play, Tummy Time, Sit & Play veya Take Along. Piyano ve davul seti, oturarak yerde çalmak için düz bir masa üstü konumuna bile dönebilmektedir. Bebeğiniz her yaş ve seviyedeki 3 dilde yeni kelimeler duymayı ve 20+ dakikadan fazla müzik dinleme özelliğini sunar. Güneş aynası, çıngırak, halka çıngırak, yaprak oyuncağı ve hayvan bilgi kartları gibi çiçekli ve hayvanlı çıkarılabilir oyuncaklar yer alır. Bebeğinizin yaratıcı oyunlardan duyusal gelişime ve aradaki her şeye kadar yeni beceriler geliştirmesini izlemekten asla yorulmayacaksınız.

Ürün Özellikleri

·         Eğlenceyi Harekete Geçirin: Bu ayak parmaklarına dokunan piyano, davul ve ışıklı tekme spor salonuyla bebeğinizin ayak ritmine göre oynayın.

·         Karın üstü pozisyonda ve sonrasında keşfedilecek 90'dan fazla şarkı, ses ve söz. Ses seviyesi kontrolüyle 20+ dakika melodi

·         Öğrenmek için Oynayın: 3 dilde renkler, hayvanlar ve sayılarla tanışın! İngilizce, İspanyolca ve Fransızca

·         4 Oynama Yolu: Taşınabilir piyano ve davul oyuncağı bebekle birlikte büyür. Yat ve oyna vuruşları için dik durun, otur ve oyna!

·         5 adet taşıyabileceğiniz oyuncak içerir: Bebek arabası, taşıyıcı veya bebek bezi çantası için mükemmeldir. Peluş kuş çıngırak, güneş aynası, halka çıngırak, dokulu yaprak oyuncağı ve hayvan bilgi kartları içerir.

·         Büyüyen Eğlence: Oyun matı, yeni doğan ve daha büyük yaşlarda büyük eğlenceler için 2 oyuncak barlı bir gölgeliğe sahiptir. Bebek oturup oynamayı öğrendiğinde oyuncak barını çıkarın.

Ürün Detayları

Kullanıcı Yaş Aralığı (ay): 0 - 36 ay

Montaj Gerekli: Evet

Boyutlar: 48 x 66 x 86 cm

Pil: 3 adet AA Alkalin Pil Gereklidir (Dahil Değildir)

Malzemeler: %55 Plastik, %40 Kumaş, %5 Metal

Temizlik Talimatı: Makinede yıkanabilir paspas ve nemli bez ile silinebilir oyuncaklar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.