Hesabım

Renolux Gaia I-Size Softness Isofix Oto Koltuğu 0-18 Kg Passion

Ürün Kodu: rnlx-530020
Barkod: 3496185300207
26.999,00 TL
Daha Fazla Renolux ürünleri

 

Renolux Gaia I-Size Softness Isofix 0-18 Kg Oto Koltuğu

 

İhtiyacınıza Uygun En İyi Oto Koltuğu!

Renolux Gaia I-Size Softness Isofix Oto Koltuğu, ihtiyacınıza uygun en iyi oto koltuğudur! Oto koltuğunun özel ve yenilikçi bir işlevleri vardır: arkaya bakan konumda çocuğun bacaklarına daha fazla yer sağlamak için kaydırarak derinlik ayarı çocuklarınıza konfor sunar. Aynı zamanda güvenlik ve konforda en iyiyi garanti eden patentli Softness teknolojisinden (poliüretan köpükle kalıplanmış çelik çerçeve) yararlanır.

 

Softness Teknolojisi

Diğer tüm araba koltukları geleneksel plastikten yapılırken, RENOLUX benzersiz bir patent geliştirerek Softness teknolohjisini ortaya çıkarmıştır. Softtnes, bir araba kazası sırasında enerjiyi emmek ve şiddetli şokları hafifletmek için yüksek yoğunluklu poliüretan köpükle kalıplanmış, özellikle deformasyon özellikleri üzerinde çalışılmış, yüksek mukavemetli bir çelik çerçevenin birleşiminden oluşur. SOFTNESS , çocuklarınız için tek kelimeyle en yumuşak, en konforlu ve koruyucu oto koltuğudur.

 

Renolux Gaia I-Size Softness Isofix 0-18 Kg Oto Koltuğu İçerik ve Teknik Özellikleri

·      Gaïa döner bir araba koltuğudur: 90°'de çocuğun size dönük şekilde kolayca takılmasını sağlar ve 180°'de araba koltuğunun yönünü değiştirir. 15 aydan itibaren yola dönük olarak kullanılabilir ancak 105 cm'e kadar yola dönük olarak kullanmanızı tavsiye ederiz. Gaïa, çıkarılabilir bebek ekleri ve ayarlanabilir baş dayanağı sayesinde gelişen bir araba koltuğudur, ihtiyacınıza uygun en iyi konumu ve ayarı bulmanızı sağlar.

·      Gaïa araba koltuğu, mükemmel çarpışma testi sonuçları elde etmiştir ve R129 i-size onaylıdır. 105 cm'ye kadar arkada kullanılabilen RF oto koltuğudur. 3 noktalı ISOFIX sistemini kullanır.

·      Doğumdan 4 yaşına kadar arkaya dönük olarak kullanılabilir.

·      Gaïa, standardı tam olarak karşılamak için çarpışma testlerinde mükemmel sonuçlar elde etmiş ve R129 i-size onaylı bir araba koltuğudur.

·      Bu yeni standart, daha derinlemesine testlere dayanmaktadır. Araba koltuklarının herhangi bir şekilde yanlış kullanılmasını önlemeyi amaçlar ve araba koltuğunun amaçlanan tüm çocuk morfolojilerine çok iyi bir şekilde uyarlanmasını önerir. En az 15 aylık olana kadar çocukların yola dönük şekilde taşınmasını yasaklar. Çocukların mümkün olduğu kadar uzun süre arkaya dönük seyahat etmeleri önerilir: Gaïa, 105 cm'ye kadar arkaya dönük kullanılabilen bir RF araba koltuğudur .

·      Kaydırarak ayarlanabilir derinlik ayarı bulunur.

·      Fransa'da üretilmiştir.

·      105 cm'ye kadar olan daha büyük çocuklar için daha fazla diz mesafesi sayesinde çocuklara konfor sağlar.

·      Softness teknolojisi ile özel olarak üretilmiştir.

·      Ayarlanabilir baş desteği sayesinde konfor sağlar

·      Yerleşik 5 noktalı emniyet kemeri bulunur.

·      3 konumlu yatırma özelliği bulunur.

·      Yumuşak, rahat dolgulu ve dayanıklı kumaş ile tasarlanmıştır.

·      Kumaş kılıfları 30 derecede yıkanabilir.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.